Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napísali o iných

Příspěvky

The Painted Skulls of Halstatt

20. 6. 2008

hallstatt2.jpg
 

Kde sa stratili zlaté zuby

9. 6. 2007

Okrádání nebožtíků prošlo bez trestu

9. 6. 2007

Zpěv neslušných písní u hrobu nebo úmyslné rozhazování popela zemřelých by dnes už bývalým pracovníkům krematoria podle trestního řádu bývalo neprošlo. Více než dva roky trvající vytahování zlatých zubů ze schránek s popelem ale soud nepotrestal.

 

V Číne sa koná výstava kartónových rakví

9. 6. 2007

HONGKONG
Umelecká výstava, ktorá prezentuje okolo 20 druhov najrôznejších kartónových rakiev v úsilí prelomiť tabu o smrti a podporiť ekologickejšiu prevádzku pohrebných obradov, sa začala v Hongkongu, informoval dnes denník The South China Morning Post.
Expozícia predstavuje rakvy z Kanady a Kórey, minirakvičky pre domácich miláčikov a dokonca multimediálne rakvy s LCD displejom, ktoré po uzavretí horného veka prehrávajú videozáznamy a hudbu.
 

Rakva ako vývrtka? Nič nemožné

9. 6. 2007

VIDEOrozhovor s Miloslavom Hrádekom: Mŕtvych nečešem

9. 6. 2007

41/2007
Pri hororoch sa bojí a s obľubou jazdí na bagri. JUDr. MILOSLAV HRÁDEK (33), riaditeľ bratislavského pohrebníctva Marianum, tvrdí, že má korene kdesi v Čechách, ale keby zdedil zámok Hluboká, asi by ho predal.
 

Zrůda hledala zlaté zuby v rakvi staré sedmdesát let

9. 6. 2007

PODĚBRADY - Aktivity zlodějů a vandalů na poděbradském hřbitově neutichají. Správce hřbitova nedávno zabránil krádeži plastiky, vandalové mu ale někdy připraví až hororové zážitky!
 

SUDETONĚMECKÉ HROBY ZMĚNÍ NÁJEMNÍKY-MÍSTO NĚMCE ROM

9. 6. 2007

Hřbitovy v severočeském pohraničí jsou plné zpustlých pomníků se jmény předků vyhnaných sudetských Němců. Jejich správci hledají způsoby, jak s dědictvím naložit. Ústí nad Labem se rozhodlo hroby, o které původní majitelé neprojeví zájem, postupně likvidovat. Nezahrne je buldozer, hrobka jen vymění nájemníka
 

Devastace rodinné hrobky knížat Kinských

9. 6. 2007

To co jste dnes VY, byli jsme i MY. To co jsme dnes MY, budete i VY, aneb s jakou  arogancí se staví MK, v čele s min. Pavlem Dostálem k oprávněným požadavkům knížete Františka Oldřicha Kinského, právoplatného dědice a následníka jednoho z nejstarších  českých rodů.

 

Pražský gang rabuje hrobky a vykrádá zuby zemřelých!(152)

9. 6. 2007

V Praze řádí gang vykradačů hrobek. Zloději jich mají na svědomí už přes stovku. Gang zajímá pouze jedno - zlato a další šperky, které mrtvým dali jejich blízcí na svou poslední cestu.