Jdi na obsah Jdi na menu
 


“Oddaný historii věd zdraví”

Macaulay muzeum zubní historie

MUSC knihovna > Waring historická knihovna > Macaulay muzeum zubní historie
Zábava zubaře
Zábava zubní ordinace circa 1900 vystaveného zboží v Macaulay muzeu zubní historie.
Nástroj od Macaulay muzejní sbírky dělal Paul ctí
Nástroj od Macaulay muzejní sbírky dělal Paul ctí pro Josiaha Flagga.

“chutný poklad” - Podivná báječná Amerika: národ je nejvíce nekonvenční a pryč-- porazený-cestové turistické atrakce

Macaulay muzeum zubní historie ubytuje působivou sbírku zubních memorabilia, včetně zubní kanceláře circa 1900; série zubních židlí trvat mnoho roků, včetně dětské židle; nástroj dělal Paul ctí pro Dr. Josiah Flagg, první Američan-narozený, celodenní zubař; a itinerate zubař je dřevěná bedna éry občanské války.

 

19. staletá přihrádka Dental nástrojů.
19. staletá přihrádka Dental nástrojů.
Posbírání tohoto materiálu bylo celoživotní záliba Dr. Neill Macaulay, Columbia zubař a dlouhodobý zastánce lékařské univerzity. Sbírka byla dána MUSC jako součást Bi-oslava stého výročí v roce 1976.

 

Mise Waring historické Library Macaulay muzeum zubní historie má sloužit Library a univerzita jako sklad pro informace a zdroje o historii zubního lékařství a zubních lékařích.

Jak finance a prostor dovolí, materiály jsou získány pro muzeum Macaulaye zubní historie darem nebo koupi s sbírkovým ohniskem Jižní Karolíny a southeastern zubařů nebo historií zubní medicíny v Jižní Karolíně nebo jihovýchodní.

Přístup k muzeu je získán u Waring historická knihovna.

Muzeum je dostupné pro výlety s průvodce Waring knihovním osazenstvem na požádání pondělí do pátku, 8:30 dop. do 5:00 odp..

Macaulay muzeum zubní historie je lokalizováno přilehlý k Waring historická knihovna, Colcock chodba, a St. Luke je Chapel.